Przygotowania do przeprowadzki

Najważniejsze przy przeprowadzce jest dobre zaplanowanie przewozu całego dobytku. Najlepiej jeśli zajmą się tym doświadczeni pracownicy, którzy wiedzą, jak układać i zabezpieczyć wszystkie rzeczy. Przeprowadzka to dobry moment, żeby pozbyć się wszystkiego, co dawno przestało być potrzebne. Dlatego warto zabrać się za nią z wyprzedzeniem. Dzięki temu nie zagracisz nowego mieszkania czy biura i znajdą się tam wyłącznie niezbędne rzeczy.

Kolejny krok to pakowanie. Zlecając tę usługę naszej firmie, nie będziesz musiał martwić się o kartony czy folie bąbelkowe. Odpowiednie zabezpieczenie to kluczowy element każdej przeprowadzki.

Niezwykle istotne są też oznaczenia na kartonach. Podpisując pudło, szybciej odnajdziesz potrzebne rzeczy.Ważna wskazówka: pakując, zaczynaj od największych rzeczy (mebli, sprzętu RTV, AGD), kolejno do co raz mniejszych. Ułatwi do załadunek do auta i późniejszy rozładunek.

Zaplanuj także, które rzeczy będą od razu potrzebne w nowym miejscu (np. telefon lub dostęp do Internetu), a które mogą zaczekać i być dostarczone później.